נפילות אנרגיה

מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי טיפולים, זו אינדיקציה שמשהו לא תקין.

איך זה קורה: במצבי מתח חרדה טראומה התפרצויות ועומס יתר, נוצר נתק בחלקים של צינור האור הרוחני, בשל כך יש קריסת שדה האנרגיה. מצב כזה גם קורה כשאנשים שולחים ערוצים לחיבור ותמיכה או לשאיבה והטענה עצמית מכם,או נשענים עליכם, וזה יוצר תחושת כבדות ועייפות.עומסים רגשיים או מחשבתים שלך או של אחרים עמך גם כן יוצרים תופעות דומות.

טיפים: הטיפול העצמי הכי יעיל ומומלץ,הוא לבצע חיבור מודע לבורא,למקור החיים הכוח השפע והריפוי.חיבור לבורא הכי מהיר וקל קורה כשמצהירים "שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד ,ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד",כשלוש פעמים ברצף.זה מפעיל קוד רוחני חזק ביותר המחבר מיידית את האדם למקור האור העליון של הבורא.נושמים אור החיים מהבורא כשלוש פעמים בנשימות עמוקות,מבקשים זימון עזרה של מלאכי האור לתיקון, הצהרת הוראת פינוי לכל אנרגיה זרה במרחב הפנימי והחיצוני.אתם בעלי זכות לשלמות ואוטונומיה במרחב האישי שלכם.